عصاره ابریشم

کاربرد و توضیحات عصاره ابریشم برای پوست

عصاره ابریشم یک ماده طبیعی غنی شده از پروتئین ابریشم است که با روش تقطیر تولید می شود.

هزاران سال است که در طب سنتی چینی به دلیل فواید سلامتی مختلف از جمله بهبود بافت پوست، کاهش التهاب و بهبود زخم ها از ابریشم استفاده می شود.

 

کاربرد عصاره ابریشم:

عصاره ابریشم معمولاً در محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود زیرا حاوی اسیدهای آمینه است که به مرطوب کردن و تغذیه پوست کمک می کند.

این آمینو اسیدها دارای اندازه مولکولی کوچکی هستند که به آنها امکان می دهد تا عمیقاً به پوست نفوذ کنند و آبرسانی طولانی مدتی را فراهم کنند.

علاوه بر این، عصاره ابریشم دارای خواص ضد پیری است زیرا به افزایش تولید کلاژن کمک می کند، که یک جزء کلیدی در حفظ خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش خطوط ریز و چین و چروک است.

همچنین حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از پوست در برابر رادیکال های آزاد و آلودگی های محیطی محافظت می کند.

عصاره ابریشم فواید زیادی هم برای مراقبت از پوست و هم برای سلامتی دارد و آن را به یک عنصر محبوب در محصولات مختلف تبدیل می کند.

خواص طبیعی آن ، آن را جایگزین ایمن تری برای مواد مصنوعی می کند و می تواند برای افراد با انواع پوست استفاده شود.

 

نحوه استفاده از عصاره ابریشم:

عصاره ابریشم می تواند به صورت مستقیم بر روی پوست استفاده شود یا به عنوان یک ماده موجود در محصولات مراقبت از پوست شامل لوسیون ها، کرم ها، ماسک ها و غیره در نظر گرفته شود.

اگر شما می توانید عصاره ابریشم را به صورت مستقیم بر روی پوست استفاده کنید، می توانید چند قطره را به همراه محلول آبی خود که احتمالاً گلاب، اسانس لیمو یا آبرسانی شده استفاده کنید، مخلوط کنید و سپس آن را به پوست خود اعمال کنید.

برای بهترین نتیجه، می توانم از عصاره ابریشم به عنوان یک قسمت از روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید.

اگر از محصولات عصاره‌ابریشم استفاده کنید، می‌توانید کرم‌ها، لوسیون‌ها، سرم‌ها و ماسک‌ها را به طور مرتب مصرف کنید تا پوست خود را تغذیه کنید و آن را از رادیکال‌های آزاد و تاثیرات محیطی محافظت کنید.

به طور کلی، عصاره ابریشم فواید زیادی برای سلامت پوست، آبرسانی و ضد پیری دارد.
بنابراین، گنجاندن عصاره ابریشم در روتین مراقبت از پوست یا استفاده از محصولات حاوی عصاره ابریشم می تواند به شما کمک کند پوستی سالم و جوان داشته باشید.

برای خرید محصول روی دکمه زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *